Hakkımızda


Yatak Market

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına geniş ürün yelpazemiz ve çeşitlerimizle hizmet vermek için kurulmuş bir markayız.

Yatak, baza, başlık, yastık, yorgan, ev tekstili, belirli sayıda yataklı oturma grubu ve yatak odası dekorasyonu tamamlayıcı ürünlerinin bir arada satıldığı “Uyku Sağlığı” ve “Yatak Odası Dekorasyon Dünyası” satış noktasıdır.

Tüketicilerin %78’i yatak satın alırken öncelikle konfor ve kalite arayışı içindedir. Bu amaçla Türkiye’nin yatakta sektöründe yeni teknoloj ile üretilen ürünleri getirmeye devam etmektedir. Dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ile gerçekleştirilen işbirliklerine dayalı olarak yenilikçi ürün portföyüyle bugüne kadar ödül almıştır.

Türkiye’nin en fazla çeşidine sahiptir. Yataş tekstil grubu beyaz ve renkli ev tekstili olmak üzere ikiye ayrılır. Beyaz ev tekstili yastık, yorgan ve yastık-yatak koruyuculardan, renkli ev tekstili ise yatak odasının ihtiyacı olan gibi ürünlerden dekoratif masa sandalye gibi geniş bir ürün yelpazesini oluşturur.

Yenilikçi tasarım anlayışıyla yastık ve yorgan ürünlerinde kalitesinden de ödün vermeyen standart tasarımları, dayanıklılığı ve teknolojileri ile ön plana çıkan ve vücudun iyileşme sürecine destek medikal serisi ürünleri ile çok seçenekli ve faydalı ürünler sunar. Renkli ev tekstilinde her zevke ve beklentiye hitap eden, görselliğinden ödün vermeyen, bu nedenle dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü ile rakiplerinden ayrışan, ürünleri uygun fiyat aralığı ile geniş bir kitleye hitap eder.